Daha iyi sağlık, hayattaki en küçük unsurlarla başlar. Artık Türkiye’de bulunan Q-Life ile yaşamın yakıtı hidrojen deneyimini keşfedin

PARLAYAN SAĞLIKLI CİLDİN SIRRI

Q-Mist hidrojen difüzörü cildinizi sağlıklı ve parlak tutmanın sırrıdır. Q-Mist, cildinizin maksimum nem tutmasını sağlamak, yaşlanma sürecini yavaşlatırken zararlı serbest radikallerin yarattığı hasarlara karşı korunmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. İki yüksek dereceli titanyum çubuk kullanarak Q-mist, moleküler hidrojeni anında çözebilir.

HİDROJENİ ZENGİN SUYUN FAYDALARI

Dünyadaki birçok çalışma, hidrojen tedavisinin çok sayıda faydasını göstermektedir. Sivilce iyileşmesinden küçülen gözeneklere kadar Qlife Mist, cildiniz için bir sonraki devrim ürünüdür.
UV IŞINLARINA KARŞI KORUNUN

Çalışmalar hidrojen suyunun cildimizi zararlı UV ışınlarına karşı koruduğunu gösteriyor. Kırışıklık, iltihaplanma ve cilt hastalıklarına neden olan reaktif oksijen türlerinin ürettiği serbest radikalleri nötralize eder.

Devrim niteliğindeki Q-mist, daha hızlı cilt emilimi ve nemlendirmeyi en üst düzeye çıkarmak için elektroliz yoluyla mikro su kümeleri oluşturur ve cildi genç ve sağlıklı tutar.

Hidrojeni zengin su sadece bakterilerin % 99'una kadar sterilize etmekle kalmaz, atıkları da ortadan kaldırır. Ayrıca alerji ve atopik dermatit de dahil olmak üzere çeşitli cilt hastalıklarıyla savaştığı tıbbi olarak kanıtlanmıştır.

Cilt hasarı yaşlanma faktörü değil, cilt üzerinde oluşan oksidatif strestir. Cildi güçlü bir şekilde eksfoliye ederek Q-Mist, yaşlanma karşıtı, antienflamatuar ve antioksidan görevi görür.

RAHATINIZ İÇİN ŞIK TASARIM

Q-Mist, cildinizi her yerde, her zaman nemlendirebilmeniz için küçük tasarlanmıştır. Maksimum dayanıklılığa sahip tam ölçekli parlak kaplama ve çizilmeye karşı dayanıklı yüzey ve dahili su deposu ile Q-Mist, en üst düzey sağlık ve rahatlığınız için yapılmış kompakt, zarif ve ergonomik bir tasarıma sahiptir.

ULTRASONİK MİST TEKNOLOJİSİ

Ultrasonik buğu teknolojisi saniyede 120K kez titreşir ve en etkili cilt emilimi için en iyi nanoparçacığı oluşturur. İnce moleküler hidrojen aşılamak için Q-Mist'i kullanırken küçük hidrojen kabarcıkları oluşturun. Mavi LED arka ışık, hidrojen üretimini daha eğlenceli ve heyecan verici hale getirir.

NANO ÖLÇEKLENDİREN TEK HİDROJEN SİSİ

Hidrojeni zengin su, gözenekleri daraltan, derin temizlik ve uzun süreli nemlendirme sağlayan anti-akne özelliklerine sahip nihai cilt nemlendirici antioksidandır.

NASIL ÇALIŞIR

NANO PARÇACIKLAR CİLT TARAFINDAN KOLAYCA EMİLEBİLİR

Elektroliz işlemi su moleküllerini maksimum cilt emilimi için daha küçük kümelere dönüştürür. Mikro kümeleme adı verilen bu işlem, suyun cilde daha iyi nüfuz etmesini sağlar ve cilt nemlendirmenin faydaları maksimuma taşır.

HİDROJEN SÜPER ANTİOKSİDAN ÖZELLİKLERİNE SAHİPTİR

Oksidatif kaynaklı serbest radikaller, yaşlanma ve cilt hastalığının bir numaralı nedenidir. Moleküler hidrojen iyonize su, cilt oksidasyonunu, serbest radikalleri ve cilt ve lekelerin kuruluğunu azaltan güçlü bir antioksidandır.

Unleash the Healing Properties of Hydrogen

Generating up to 800 ppb of molecular dissolved hydrogen with mineral water. The hydrogen can heal and repair damaged skin cells, keeping your skin young & healthy.

SİVİLCEYLE MÜCADELE, İLTİHABI DURDURMAK VE CİLDİ KORUMAK

Hidrojen suyu, ciltteki toksinleri ve bakterileri ortadan kaldıran güçlü anti-enflamatuar özellikleri içerir. Akneleri, siyah noktaları ve diğer atıkları azaltır.

BUGÜNDEN SAĞLIĞINIZI KORUMAYA BAŞLAYIN

Herhangi bir maden suyunu anında Hidrojeni Zengin Suya çevirerek, Q-mist ile kırışıklıkları geride bırakabilir ve her zaman genç kalabilirsiniz.
1

TEST EDİLDİ & ONAYLANDI

Ataşları hem H2 suyunda hem de musluk suyunda 24 saat beklettikten sonra, musluk suyu klipsi paslanmaya başlamış, H2 suyunda ise yeni kalmıştır.

2

KULLANIMI KOLAY TASARIM

Dönen bir su deposu kapağı ile kapağın kilidini açmak ve 12 mm çapındaki su girişi sayesinde kolayca su ile doldurmak için saat yönünün tersine kolayca çevirebilirsiniz.

3

UZUN ÖMÜRLÜ

Yüksek kapasiteli 500 mAh Lityum Polimer Pil, sürekli kullanıma 2 saatten fazla dayanır, böylece her zaman, her yerde yanınızda taşıyabilirsiniz.

DAHA İYİ BİR SAĞLIĞA DOĞRU ADIM ATMAYA HAZIR MISINIZ?