Daha iyi sağlık, hayattaki en küçük unsurlarla başlar. Artık Türkiye’de bulunan Q-Life ile yaşamın yakıtı hidrojen deneyimini keşfedin

Q-CUP İLE TANIŞIN

Q-cup, her zaman ve her yerde en güvenli ve sağlıklı Hidrojen Suyunu üretir. Araştırmalar, moleküler hidrojen suyunun vücudunuza zararlı serbest radikallerle savaşmak, oksidatif stresi azaltmak ve sizi çeşitli hastalıklara karşı korumak için ihtiyaç duyduğu araçları sağlayacağını göstermiştir. Temiz, saf ve güvenli Q-Cup, sağlığınız ve rahatınız için tasarlanmıştır.

ZARARLI SERBEST RADİKALLERLE MÜCADELE

Moleküler Hidrojen vücudumuzda, özellikle Hidroksil kötü serbest radikalleri bulur ve hücrelerimize zarar vermeden önce onları nötralize eder. Hidrojen molekülü, serbest radikale elektron vererek vücudumuzun hayatta kalması gereken önemli bir element olan su veya H2O molekülü oluşturur.

Q-Cup İLE SAĞLIĞINIZA SAHİP ÇIKIN

İnfüzyonlu antioksidanlar ve hidrojen ile, Q-Cup vücudunuzun serbest radikallerle savaşmasına yardımcı olacak ve sizi sağlıklı tutmak için gerekli antioksidanları sağlayacaktır. 1200ppb'ye kadar çözünmüş hidrojen ve -600mV'ye kadar ORP ile herhangi bir suyu besleyecektir. Bugün kendinizi korumaya başlayın.
DAHA İYİ NEMLENDİRME İÇİN MİKRO KÜMELEME
ZİHİNSEL BERRAKLIK
DAHA GÜÇLÜ BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİN DEVAMLILIĞI
KİLO YÖNETİMİ
ANTİOKSİDANLARIN SERBEST RADİKALLERİ NÖTRALİZE ETMESİ
DAHA ETKİLİ İYİLEŞME

Q-Cup BİR HAYAT TARZIDIR

Hidrojen detaylıca araştırılmış ve oldukça etkili bir süper antioksidan olduğu ileri sürülmüştür. C vitamininden yüzlerce kat daha etkilidir, yan etkisi yoktur ve sınırlama veya kısıtlama olmadan tüketilebilir. Yeni nesil Taşınabilir Hidrojen Su Jeneratörü olan Q-Cup Touch ile sağlığınız için en iyi suyu için.
BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİZİ GELİŞTİRİN

Hidrojen bakımından zengin su bir süper besindir. Günde 2-3 litre H2 su içen güçlü bir antioksidan, enerji seviyenizi yüksek, bağışıklık sisteminizi güçlü tutar. Süper yiyecekler yerken H2 suyu içtiğinizi ve bunun sağlığınız için neler yapabileceğini düşünün.

YENİDEN GENÇ GÖRÜNÜP GENÇ HİSSEDİN

Araştırmalar hidrojeni zengin su içmenin sağlığa bir çok faydası olduğunu defalarca bildirmiştir. Cildinizi geliştirir, yara ve yara izlerini daha hızlı iyileştirir, etkili bir şekilde kilo kontrolüne yardımcı olur ve sonuç olarak daha genç görünmenizi ve harika hissetmenizi sağlar!

ZİHİN VE BEDENİNİZİ GELİŞTİRİN

Günlük moleküler hidrojen suyu içmek, antrenmanlardan sonra daha hızlı toparlanmanıza ve fiziksel dayanıklılığı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur, aynı zamanda bellek ve uyku kalitesini artırır. Q-Cup sizi içeriden destekleyerek zihin ve beden performansınızı artırır.

YAŞAM YAKITI

Yaşayan bir hücre sadece tüm işlevleri için değil, aynı zamanda yapısının bakımı için de enerji gerektirir... ve bu vücudumuzun sadece bir yakıtı tanıdığı gerçeğini ortaya çıkarır: hidrojen.
Albert Szent-Gyorgi, Nobel Ödülü 1937

Q-CUP ÖZELLİKLERİ

SPE TEKNOLOJİSİ

SPE / PEM teknolojisi, daha güvenli ve temiz bir nemlendirme sağlayarak kalan klor veya ozonu hidrojen üretim işleminden çıkarır.

ÜSTÜN ELEKTROT

Yenilikçi Japon hidrojen teknolojisini kullanan Q-Cup, sadece birkaç dakika içinde 1200 ppb ve -600mV ORP'ye kadar hidrojen konsantrasyonu üretebilir.

HAFİF

Q-Cup, 160 gramdan daha hafif ve küçük boylu bir su iyonlaştırıcıdır.

ÇİFT KULLANIMLI TASARIM

Çift kullanımlı bir tasarıma sahip olan Q-Cup, mağazada bulunan herhangi bir standart su şişesiyle kullanılabilir. Böylece gittiğiniz her yerde moleküler hidrojenin tadını çıkarabilirsiniz.

BİR SONRAKİ ADIMI ATMAYA HAZIR MISINIZ?