Daha iyi sağlık, hayattaki en küçük unsurlarla başlar. Artık Türkiye’de bulunan Q-Life ile yaşamın yakıtı hidrojen deneyimini keşfedin

Q-Cup Touch İLE TANIŞIN

İçme suyunuzu 3 dakikadan kısa bir sürede güvenli ve kaliteli moleküler hidrojen suyuna dönüştürün. Japon SPE teknolojisi ve Kore sınıfı titanyum kullanan yeni ve geliştirilmiş Q-Cup Touch tasarım ve yazılım yükseltmeleri sizi bir sonraki hidrojen suyu seviyesine götürecektir. Bugün sağlığınız için moleküler hidrojenin doğal iyileştirici özelliklerini deneyimleyin.

ZARARLI SERBEST RADİKALLERLE MÜCADELE

Moleküler Hidrojen vücudumuzda, özellikle Hidroksil kötü serbest radikalleri bulur ve hücrelerimize zarar vermeden önce onları nötralize eder. Hidrojen molekülü, serbest radikale elektron vererek vücudumuzun hayatta kalması gereken önemli bir element olan su veya H2O molekülü oluşturur.

Q-Cup Touch İLE SAĞLIĞINIZA KAVUŞUN

Tekrar tekrar yapılan araştırmalar, zararlı Serbest Radikallerin hücrelerimize zarar verdiğini göstermektedir. Yavaş iyileşmemizin, hastalanmamızın, daha hızlı yaşlanmamızın ve çeşitli hastalıklar geliştirmemizin önemli bir nedenidir. Aşağıda, birkaç yaşam tarzı seçimi yaparak ve hidrojen açısından zengin su içerek miktarını azaltabileceğimiz serbest radikallerin sadece bir kısmı verilmiştir.
ÇEVRE KİRLİLİĞİ
SİGARA
TOKSİNLER
STRES
ALKÖL TÜKETİMİ
VİRÜS & BAKTERİLER
UV IŞINLARI
İŞLENMİŞ GIDALAR
EV KİMYASALLARI
UYKUSUZLUK
İLAÇ & ANTİBİYOTİK
EMF

Q-Cup Touch BİR YAŞAM TARZIDIR

Hidrojen araştırılmış ve süper etkili bir antioksidan olduğu ileri sürülmüştür. C vitamininden yüzlerce kat daha etkilidir, yan etkisi yoktur ve sınırlama veya kısıtlama olmadan tüketilebilir. Yeni nesil Taşınabilir Hidrojen Su Jeneratörü olan Q-Cup Touch ile sağlığınız için en iyi suyu için.

FAYDALARI

ANTİOKSİDAN GÜCÜ

Bağışıklık sistemini destekler, hücresel sağlığı iyileştirir ve serbest radikallerin neden olduğu hastalıklardan korur.

DAHA GÜÇLÜ ZİHİN

Vücutta daha iyi besin emilimini artırarak, sadece zihinsel uyanıklığı arttırmakla kalmaz, aynı zamanda daha yüksek uyku kalitesi sağlar.

Weight Loss

It increase blood circulation, helps to lower saturated fat and cholesterol levels, thereby increasing the metabolism, which results in weight loss.

DAHA GÜZEL CİLT

Vücudunuzu serbest radikallerden detoks ederek sağlıklı görünen bir cilt vermek için yaşlanmayı engeller. Sağlığı stabilize eder ve daha hızlı iyileşmeyi destekler.

ÖZELLİKLERİ

KALİTE

Moleküler hidrojen en iyi antioksidanlardan biridir! En yüksek kalitede hidrasyon sağlayan -650mV'ye kadar antioksidan üretebilir.

HIZ

Q-Cup Touch ile sadece 3.5 dakikada 1300ppb veya 1.3ppm'ye kadar kaliteli hidrojen suyunun tadını çıkarabilirsiniz.

RAHATLIK

kili Kullanım Tasarımı, ofisinizden spor salonuna gittiğiniz her yerde standart su şişelerini kullanmanızı sağlar.

TASARIM

Ozon ve Klor'a elveda deyin! Şık tabanı ve basınç tahliye kapağı sayesinde, yeni Q-Cup Touch etkin bir gaz tahliye odasına sahiptir.

ENERJİ

Çift lityum pil tasarımı, tam şarjla 30 döngüye kadar Hidrojen üretmenizi sağlar. Q-Cup touch, bir enerji paketiyle veya doğrudan takıldığında da kullanılabilir.

KENDİ KENDİNİ TEMİZLEYEN TEK HİDROJEN ŞİŞESİ

Q-Cup Touch kendi kendini temizleme modu sayesinde, kokuları gideren, mikrop ve bakterilerin% 99'una kadar öldüren dezenfektan su yapabilir.

SAĞLIĞA DOĞRU İLERİ ADIM ATMAYA HAZIR MISINIZ?