Daha iyi sağlık, hayattaki en küçük unsurlarla başlar. Artık Türkiye’de bulunan Q-Life ile yaşamın yakıtı hidrojen deneyimini keşfedin

Q-Spa İLE TANIŞIN

Q-Spa, banyo suyunuzu Hidrojen açısından zengin gazla aktararak sıradan banyonuzu transdermal terapi spasına dönüştürecektir. Vücudunuza doğru hareket eden kabarcıklar cildinizin gözenekleri tarafından emilir, ciğerlerinizden solunarak derin yatıştırıcı ve rahatlatıcı sağlık avantajları sağlar.

HİDROJEN TRANSDERMAL CİLT TEDAVİSİ

Hidrojenin sağlığımız için faydalarını gösteren araştırmaların artmasıyla Q-Spa, vücudumuz için hidrojen alımını bir sonraki seviyeye taşıyor. Cildimizin en iyi durumda olduğundan emin olmak için bir hidrojen banyosunun zevklerinin ve gençleştirici etkilerinin tadını çıkarın. Q-Spa bültenleri, yaşam kalitenizi artırmak için hidrojen koleksiyonunuza mükemmel bir ektir.

RAHATLAYIN. YENİLENİN. TEKRAR YÜKLENİN. GENÇLEŞİN.

Q-Spa'NIN SAĞLIĞA FAYDALARI

Q-Spa Hidrojen H2 Transdermal Cilt Bakımı, cildimizin en iyi durumda olmasını sağlar. Çalışmalar, Q-Spa'nın birçok cilt durumuna yardımcı olduğunu ve daha genç ve daha parlak görünmesini sağlamak için ekstra destek sağladığını göstermiştir.

FARKI HİSSEDİN

Platin içine batırılmış İsviçre yapımı titanyum plakalarıyla Q-Spa, en iyi ve kaliteli hidrojeni zengin bir banyo sağlamak için dikkatle tasarlanmıştır. Vücudunuzu 1900 ± 200 ppb'ye kadar üretebilen Q-Spa ile hidrojeni zengin suyla doldurun.
1900 ppb'ye kadar MOLEKÜLER HİDROJEN

Hidrojen üretme işlemine yaklaşık 25 derece oda sıcaklığında ve 5 dakika sonra 42 derecede sıcak suda ölçülmüştür. Hidrojen seviyelerinin 1900ppb'ye kadar hidrojenİ zengin suya ulaşabileceğini görebilirsiniz.

-665mV'ye kadar ORP (Antioksidanlar)

Redoks potansiyeli veya ORP aynı testte 665mV'ye kadar ORP'ye ulaşabilir. Her iki testte de Q-Spa'dan etkili bir şekilde iyi bir okuma elde etmek için kapak çıkarıldı.

ŞİMDİ İYİLEŞMEYE BAŞLAYIN

Hidrojen molekülleri cilde nüfuz ederek vücudun daha hızlı iyileşmesine yardımcı olur. H2 & ORP Test Videomuz ile kendiniz görün.

Q-SPA'yı 3 KOLAY ADIMDA kullanmaya BAŞLAYIN

CHARGE

Üniteyi kullanmadan önce şarj edin ve Q-Spa'yı kullanmadan önce contayı sıkıca taktığınızdan emin olun.

ÜZERİNE BASIN

Q-Spa'yı su dolu küvete yerleştirin ve güç düğmesine basın. Hidrojen suyu üretim süresi 20 dakikadır.

KEYFİNİ ÇIKARIN

Hidrojeni hissedin, hidrojeni soluyun ve hidrojen transdermal terapinin sağladığı faydaların tadını çıkarın. Güvenli, saf ve temiz gençleştirme.

ÖZEL SEYAHAT REFAKATÇİSİ

Q-Spa, seyahat ederken yanınızda taşıyabileceğiniz mükemmel bir arkadaştır. IPX8 ile Q-Spa 1 metreye kadar tamamen su geçirmezdir. Şimdi gittiğiniz her yerde en sevdiğiniz hidrojen kaplıca tedavisinin tadını çıkartabilirsiniz.

DAHA İYİ BİR SAĞLIĞA DOĞRU ADIM ATMAYA HAZIR MISINIZ?