Daha iyi sağlık, hayattaki en küçük unsurlarla başlar. Artık Türkiye’de bulunan Q-Life ile yaşamın yakıtı hidrojen deneyimini keşfedin

HİDROJENİ ZENGİN SU İçmenİn FAYDALARI

Araştırmalar, hidrojenle zenginleştirilmiş su içmenin sağlığımıza pek çok faydası olduğunu tekrar tekrar kanıtladı. H2 Well içilebilir suyu, çözünmüş hidrojen ve zararlı serbest radikallere karşı koruyan, oksidatif stresi önleyen ve ciddi hastalıklarla savaşan antioksidanlarla doldurur.

SERBEST RADİKALLERLE MÜCADELE

``Serbest radikaller`` deyip duruyoruz ama bunlar nedir? Stres, kirlilik, sağlıksız diyetler ve diğer kötü yaşam tarzı seçimleri gibi oksidatif strese maruz kaldığımızda vücudumuzda serbest radikaller oluşur. Serbest radikallerle savaşmak, vücudumuzu sağlıklı tutmanın anahtarıdır. Bu yüzden H2 Well, serbest radikalleri nötralize eden ve vücudumuzdaki dengeyi koruyan mükemmel bir silahtır.

SERBEST RADİKALLER SAĞLIKLI HÜCRELERe hasar verİr

Araştırmalar, vücudumuzdaki kontrolsüz serbest radikallerin çeşitli hastalıklara, kanserlere ve hatta yaşlanmayı hızlandırdığını ortaya koyuyor. Bu tehlikeli moleküller sağlıklı hücrelerimizden elektronları çalacak, hücrelerimizi mutasyona uğratacak ve zarar verecektir. Vücudumuzda hasarlı hücrelerin biriktirmesi, bizi hastalığa ve yaşlanmaya götürür. 

H2 WELL İLE serbest radİkallerİ İmha edİn

Çözünmüş Hidrojen molekülleri vücudumuzdaki en zararlı serbest radikalleri arar ve hücrelerimize daha fazla zarar vermeden önce onları nötralize eder. H2, bir elektron bağışlar ve vücudumuzun H20 veya Su’ya ihtiyacı olan bir molekül oluşturmak için serbest radikal ile bağlanır.

Hidrojen incelenmiş ve etkili bir antioksidan olduğu ileri sürülmüştür. C vitamininden yüzlerce kat daha etkilidir, yan etkisi yoktur ve sınırlama veya kısıtlama olmadan tüketilebilir.

En Yeni Teknoloji

Platin kaplı membran, atık olarak ozon ve kloru giderirken sadece birkaç dakika içinde 1600ppb'ye kadar en yüksek kalitede hidrojen suyu üretir.
Sorry, no posts matched your criteria.

evİnİzİn ve sağlığınızın önemlİ bİr parçası

Hidrojen Suyu içmek sağlığınız için gerekli olduğundan H2Well de mutfağınızın önemli bir parçasıdır. Katı Poli Elektrolitik teknolojisi (SPE) veya Proton Değişim Membranı (PEM) teknikleri ile kalan klor veya ozonu, hidrojen üretim işleminden uzaklaştıran işlemi sayesinde, hidrojeni zengin, saf ve güvenli su üretebiliyorsunuz. Hidrojeni zengin suyunuz temiz ve güvenli olduğunda, vücudunuz da tüm faydalarını daha iyi emebilir.

NASIL ÇALIŞIR

İÇİLEBİLİR FİLTRELENMİŞ SU EKLEYİN

BAZ ÜNİTEYE YERLEŞTİRİN

H2 ÜRETİMİ İÇİN ZAMAN SEÇİN

MOLEKÜLER HİDROJEN SUYU ÜRETİN

TAZE HİDROJEN İNFÜZ EDİLMİŞ SUYUN KEYFİNİ ÇIKARIN

DAHA İYİ BİR SAĞLIĞA DOĞRU ADIM ATMAYA HAZIR MISINIZ?